Komentarze do notki Dla nieszablonowych - męskie bluzy z nadrukiem

linkologia.pl spis.pl

Moda już dawno przestała być domeną wielkich kreatorów mody. Ulica reaguje na ich propozycje, ale sama również narzuca swoją wizję projektantom. Elementy strojów, które dawniej zarezerwowane były dla określonych grup ludzi czy aktywności, stały się częścią street fashon, a 

więc mody ulicy kreowanej przez każdego. Przykładem tego są sportowe bluzy, które z powodzeniem zawędrowały do streetwearowych stylizacji. 
 

 

Bluza w garderobie

 

Męskie bluzy z nadrukiem są znakomitym uzupełnieniem garderoby. Są odpowiednim dodatkiem do codziennego, niezobowiązującego stroju. Można włożyć je nie tylko na wycieczkę za miasto, ale także wybierając się do miasta, do szkoły czy na nieformalne imprezy ze znajomymi. 
 

Bluzy dobrze pasują do swobodnego, sportowego stylu lub casualowych stylizacji, sprawdzają się więc ze spodniami o fasonie chinosów i z klasycznymi jeasami. Do tego stroju można dobrać buty sportowe, ale i klasyczne półbuty czy mokasyny. 
 

Jakość po pierwsze

 

Wybierając męską bluzę z nadrukiem warto sięgnąć po produkt odpowiedniej jakości. Materiał powinien być dobry gatunkowo, wytrzymały i przyjemny w dotyku, a nadruki wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Tylko wtedy możemy oczekiwać, iż bluza pod wpływem prania i prasowania nie straci zbyt szybko swoich właściwości – koloru, fasonu czy jakości nadruku.
 

Bluzy męskie z nadrukiem są ciekawym i oryginalnym sposobem na zaakcentowanie swojej indywidualności. Jako nieszablonowy element garderoby dają swobodę i możliwość wyrażenia swojej osoby.

meskijon : : męskie bluzy z nadrukiem

Brak komentarzy