Komentarze do notki Kamizelki męskie na chłodniejsze wieczory

Kamizelki męskie na chłodniejsze wieczory 
18. sierpnia 2017 10:10:00
linkologia.pl spis.pl

Kamizelki męskie to wyjątkowy element w szafie mężczyzny. Jeszcze do niedawana panowie za nimi nie przepadali i kojarzyli je ze stylem staroświeckim. Teraz jednak uległo to zmianie, a kamizelkami zainteresowali się najwięksi projektanci na świecie. 

 

Kamizelka męska na sportowo

 

Okazuje się, że w sklepach znaleźć można nawet męskie kamizelki inspirowane stylem sportowym. Cieszą się one coraz większą popularnością. Można je nosić w połączeniu z jeansami lub innymi, casualowymi spodniami. Kamizelki w wersji sportowej często wykończone są zamkami błyskawicznymi, a nie klasycznymi guzikami. 

 

Modne kamizelki na jesień i nie tylko

 

Od kilku sezonów z mody nie wychodzą także kamizelki wykonane z ponadczasowego jeansu. Można je łączyć z mniej lub bardziej oficjalnymi elementami garderoby. Jeans dobrze prezentuje się połączony nawet z dresem. Tak noszą się obecnie największe gwiazdy sportu i muzyki. Równie modne są kamizelki dresowe. Ich dodatkowym atutem jest to, że zajmują niewiele miejsca i bez problemu można zmieścić je w plecaku. 

 

Kamizelka męska - jak nosić?
 

Męska kamizelka to ten element garderoby, który doskonale sprawdza się jesienią, kiedy na zewnątrz jest już nieco chłodniej. To doskonała alternatywa dla kurtek, które zakrywają całość stylizacji. Zimą można postawić na kamizelki puchowe czy pikowane. Coraz częściej są one wykonywane z wodoszczelnych i wiatroodpornych materiałów, które jednocześnie pozwalają skórze oddychać i skutecznie odprowadzają wilgoć. Nie trzeba się bać nawet mocniejszych kolorów.

meskijon : : kamizelki męskie

Brak komentarzy